Zima w Zakopanem

Knajpka w górach w Zakopanem. Podczas zimy bardzo przytulnie i... ciepło.

Trwa kolejny okres naszego życia. Zima!!!

Czemu ten okres przyprawia niektórych ludzi o mdłości i złe samopoczucie, a innych wprawia w nastrój, który mógłby trwać przez cały rok. W zależności od osoby ten czas może być różnie odbierany. Jednak jeśli ktoś ma pomysł na spędzenie tego czasu, to nie może być inaczej, jak tylko fajnie!

Zima? Mrok, minusowe temperatury i ten chłód wiatru smagający nas po policzkach. Zima jednak to nie tylko wszechogarniający nas półmrok i zimno.

Jeżeli chcemy poprawić sobie nastrój i zmienić coś w swoim otoczeniu możemy wykorzystać swój urlop na kilkudniowy pobyt w górach.

Zakopane, Krópówki nocą. Zimą jest bajecznie.

 

Bardzo ciekawe i od zawsze odwiedzane Zakopane zachęca do przybywania i korzystania z jego uroków. Tam przy minusowych temperaturach jest nadzwyczaj ciepło. Chaty ogrzewają nas swoim wnętrzem, jak i ciepłem rodzinnego ogniska, przy którym można spokojnie wypocząć po wędrówkach po górskich szlakach.

Ciepłe wino i ciasto domowej roboty tym bardziej ogrzeje w chłodną noc. Nie siedźmy w domu przed telewizorami. Spędźmy przyszłą zimę inaczej niż zwykle, wybierzmy się w polskie góry i podziwiajmy turystyczne zakamarki naszego Zakopanego. Naprawdę warto!

Gałązka kwitnącej wiśni, którą dekoruje górskie tło. Zima daje o sobie znać na góskich szczytach.

Zima w Zakopanem 5.00/5 (100.00%) oceniono 2 razy