Jak spędzić ferie?

Ferie zimowe. Zabawa na stokach narciarskich.

Zima nadchodzi, co robić? Gdzie zabrać dzieci na ferie zimowe, żeby się wyszalały i wybawiły za wszystkie czasy?

Przecież nie chcemy by kolejny rok siedziały w domu całe dwa tygodnie, wpatrując się w ekran komputera czy telewizji, prawda? Zabierzmy je na narty!

Wcale nie trzeba jechać daleko poza kraj, w samej Polsce jest bardzo wiele miejscowości, gdzie można uprawiać wszelakiego rodzaju sporty zimowe! Nikt, ani dziecko, ani dorosły, ani chłopak, ani dziewczynka nie będzie się nudził w zimowej krainie sportu z nartami lub deską snowboardową na nogach!

Sport podczas ferii

Aktywny wypoczynek –zwłaszcza dla dzieci, to świetna zabawa a przede wszystkim wielki zastrzyk energii! I nam, zabieganym rodzicom przyda się taki aktywny wypoczynek, wypożyczając narty, snowboard, byle by tylko ćwiczyć i odpoczywać jednocześnie, pokonując każdy następny etap górki!

Ferie na oślej łączce. Każdy kiedyś zaczyna jeździć na nartach.

Każdy może się świetnie bawić uprawiając sporty zimowe! Jeśli nie potrafimy jeździć na nartach, bądź nigdy nie próbowaliśmy, na stoku możemy wykupić lekcje u instruktora, który pokaże nam jak jeździć i jak bezpiecznie poruszać się na stokach, aby nie zrobić sobie lub innym krzywdy.

Polecamy sporty zimowe, dla każdego! Zobaczycie, jak świetnie możecie się bawić! Powodzenia i udanej zabawy!!

Lepienie bałwana to świetna zabawa podczas ferii.

Jak spędzić ferie? 3.67/5 (73.33%) oceniono 3 razy